top of page

Sunduğum hizmetler

Kütüphanede Ders Çalışan Öğrenciler

Öğrenci Koçluğu

Bir öğrencinin okul hayatı süresince aldığı dersler, motivasyonu ve başarısı, onun ileride yaşayacağı hayatı doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple her öğrenci doğru şekilde değerlendirilmeli ve profesyonelce ele alınmalıdır.

Öğretmen eğitimleri

Yirmi yıldan fazladır biriktirdiğim tecrübeler, verdiğim seminerler, meslekte karşılaştığım zorluklarla nasıl başa çıktığım gibi nokta hedef, herhangi bir kitapta ya da eğitimde alınamayacak bilgileri, Classcraft, Vividbooks gibi eğitim teknolojisi firmaların Türkiye elçisi olarak mesleğe atılacak gençlerin hizmetine, tamamen ücretsiz olarak sunuyorum.  

Sınıfta Ders
Mezuniyet Töreni

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrenci yurt dışını tercih edeceği zaman, uygulaması gereken program, yurt içine hazırlanan bir öğrencinin uygulaması gereken programdan farklılık gösterir. Sadece üniversite değil, seçilen ülkeye göre bile değişiklik gösteren sistemler mevcuttur. Yetiştirdiğim öğrencilerin önemli bir kısmının farklı ülkelerde üniversiteleri bitirmiş, ya da hala eğitimine devam ediyor olması, sizin için kullanılabilecek bir avantajdır.

Espor Yaz Kampı

Espor takımımız ile birlikte bu işe gönül vermek isteyen gençleri temel eğitimden geçirmek ve tecrübelerimizi aktarmak için yaz kampı düzenliyoruz. Eğitimler genel strateji, taktik bilgisi gibi dersleri içereceği gibi, belirli bir oyun özelinde de geliştirilebilir. Eğer espor yaz kampı ile ilgileniyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin ve hangi tarihlerde, ne tür eğitime katılabileceğiniz ile ilgili bilgi alın.

Oyun turnuvası
bottom of page